بسمه تعالی
چشم انداز صندوق قرض الحسنه پرستاری منشور غدیر (امام علی (ع))
مدیر عامل: سید مرتضی حقیقی فرد
آنچه به ما انگیزه قبول مسئولیت می دهد این آمیزه دینی و الهی است که نیازهای انسان ها بسوی شما از نعمت های الهی است. قرض الحسنه از دیدگاه کتاب آسمانی بعنوان محبوبترین روش پاسخگوئی به این نیازهای مالی، ما را بر آن داشت تا بعنوان انسان هایی که قادر هستیم کارهای بزرگ انجام دهیم سعی خود را جهت ایجاد رفاه مشتریان مصروف داریم.
ارزشهای اساسی زیر بعنوان اساسنامه هدایت کننده و رموز موفقیت این موسسه می باشند.
 1. اتکاء به آمیزه های دینی و الهی و استعانت از قرآن مجید.
 2. تلاش جهت حل مشکلات قشر زحمتکش پرستــار با شعار ایجاد رفاه برای کاهش شیفت های کاری پرستارانی که بدلیل ایجاد حداقل امکانات رفاهی (مسکن،ماشین و …)در چند شیفت کاری مجبور به فعالیت می باشند.
 3. گسترش دامنه خدمت رسانی به آحاد کارمندان و کارگران با سطوح درآمدی کم.
 4. تاکید بر شعار اعتماد شما ،افتخار ما وتلاش جهت افزایش سطح اعتماد عمومی مشتریان به موسسه.
 5. حداقل فاصله زمانی بین درخواست مشتریان و برآورده کردن نیازهای آنان معرف خدمات ما است. این رویکرد باید ماندگار بوده و روند رو به رشد داشته باشد.
 6. تاکید بر ” ارباب رجوع” بعنوان سرمایه اصلی و تلاش جهت ایجاد عزت نفس و رضایت در مراجعین حتی زمانی که قادر به برآوردن نیازهای آنها نیستیم.
 7. تلاش در جهت حذف ضوابط دست و پا گیر و سهولت در امر اعطای تسهیلات در مقایسه با سازمانها ی مشابه با تاکید بر حفظ امنیت منابع مالی.
 8. تلاش جهت نهادینه کردن تکنولوژی ارتباطات در مبادله اطلاعات بین مراجعین و موسسه با هدف مدیریت زمان و صرفه جوئی در وقت با توجه به نبود سیاست گسترش فیزیکی شعب.
 9. کارکنان همواره بعنوان سرمایه ای اصلی سازمان محسوب می گردند.رفتار و اخلاق نیکو، داشتن حس از خود گذشتگی برای همنوع و درستکاری در امور تشویق می گردد.
 10. صــرفه جوئی در هـزینه ها ، ذخیره سازی بخشـی از منابع مالی جهت نیازهای غیـرقابل پیش بینی با اهمیت می باشد.
 11. همه ساله با ارائه طرحهای جدید، انگیزه لازم جهت تداوم حساب و ارتباط مشتریان باسازمان را ایجاد نمائیم.
 12. همسوئی فعالیتها جهت انطباق هر چه بیشتر با قوانین و ضوابط ارائه شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سایر ارگانهای مسئول.
 13. حقوق کارکنان بر اساس انصاف پرداخت شده و امکانات رفاهی گسترش یابد.
 14. پذیرش مسئولیت و کار را تشویق نموده و همواره تلاش در جهت شکوفائی استعدادهایی است که سعی در پیشرفت خود و سازمان را دارند. در این راستا جایگاه تلاش برای یادگیری بسیار پر رنگ است.وقتی ما با این اصول فعالیت کنیم ،قوی ترین رقبا و شدیدترین بحرانها قادر نخواهند بود که ما را از صحنه رقابت حذف نمایند.

با ما در تماس باشید


تهران - میدان انقلاب - خیابان آزادی - خیابان جمالزاده جنوبی - خیابان شهید کلهر - پلاک 8 و 10

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17- پنج شنبه ها تعطیل

021-66947182 و 021-66423459

021-66928368

contact@spg-ali.com